لوازم جانبی Wrangler JL Tail Light

لوازم جانبی Wrangler JL Tail Light 12v 24v Tamp Light for Jeep Design Special IP IP 67 Taillight for Jeep Wrangler 2018+ 2019

توضیحات

امکانات

  • سبک منحصر به فرد. این چراغ های دم چراغ مخصوص جیپ Wrangler JL با فضای مشکی و لنزهای دودی ، جلوه ای از جاده های ناهموار را به قسمت عقب اضافه می کنند.

  • افزایش روشنایی. این چراغ های دم دم Jeep JL دارای رنگ قرمز روشن است ، به سایر وسایل نقلیه این امکان را می دهند که بتوانند وسایل نقلیه متوقف یا چرخان شما را با وضوح بیشتری برای جلوگیری از تصادفات ببینند. و نور معکوس سفید روشن تر برای دید پشتیبان بهتر.

  • عملکردهای کامل و ضد انعطاف پذیر. این مجموعه های چراغ دم JL دارای کلیه عملکردهایی است که لامپ های دم کارخانه (نور دم ، نور متوقف شده ، چراغ پشتیبان ، سیگنال چرخش) ، مقاومت بار را از قبل نصب می کنید تا از لرزیدن جلوگیری شود. آنها می توانند لوازم جانبی و جایگزینی های بعد از مارک آپدیت شوند.

  • آسان برای نصب جایگزین. از سخت افزارهای نصب سهام استفاده کنید و از این تعویض های مستقیم ساده که به اتصالات کارخانه شما وصل می شود ، استفاده کنید. برای نصب تمیز نیازی به برش یا خرد شدن نیست. پانل های نصب شده از چراغ های بورس باید دوباره استفاده شوند.

  • WRANGLER JL FITMENT. این جفت از چراغهای دم دم LED Sunpie Smoke بطور خاص برای استفاده در مدلهای Jeep Wrangler JL 2018 2019 از جمله Rubicon Sahara Sport و Unlimited (US Edition Only) طراحی شده اند. سمت راننده و طرف مسافر گنجانده شده است.

[contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]