چراغ دم اتومبیل برای جیپ Wrangler Rubicon / Sport S لوازم جانبی چراغ دم برای Wrangler صحرا

چراغ اتومبیل به رهبری لامپ برای جیپیاس Rubicon / Sport S لوازم جانبی لوازم جانبی: √ Aftermarket 100٪ New. of ساخته شده از مسکن بادوام سیاه ABS و لنزهای PMMA دود. ug افزونه و بازی ، بدون نیاز به ایجاد تغییراتی. effect سریعتر روشن / خاموش شدن زمان واکنش- اثر هشدار قابل توجه برای …

توضیحات

توضیحات محصول

چراغ دم چراغ اتومبیل برای روپیکون جیپی Wrangler با سیاه پوشانده شده است که به نظر می رسد مد و جالب است. علاوه بر این ، محصول ما تست ضد یخ را پشت سر گذاشته است که برای برف و باران مناسب است. علاوه بر این ، ساخته شده با مواد با کیفیت بالا ، محصول ما مجهز به سبک وزن و اتلاف گرمای عالی است ، که می تواند کاستی های اتلاف حرارت تراشه های LED را به طور کامل برطرف کند.

علاوه بر این ، تراشه های با کیفیت عالی و پیشرفته این چراغ دم چراغ اتومبیل برای جیپ روبیکون جارو قادر به تابش نور سفید روشن 6000-6500K هستند ، که می تواند به طور موثری کل جاده تاریک رو به جلو را روشن کند. و نور سیل میانی که توسط نور نقطه ردیف دوگانه احاطه شده است ، برای یک اثر عالی تصویری بهتر است. علاوه بر این ، شکی نیست که مسافت زیاد و فضای دید وسیع برای سرعت های بالا و شرایط خطرناک خم مناسب است.

نام محصول چراغ دم برای جاسوسی جیپ
طول عمر 50000 ساعت
الگوی پرتو (ترمز / در حال اجرا) ، (سیگنال های چرخشی) ، (چراغ های معکوس)
دمای رنگ 6000-6500K
رتبه IP IP67
دمای عملیات -40 ° C ~ 85 ° C


امکانات:

√ Aftermarket 100٪ جدید.

√ ما قول می دهیم که این چراغ دم چراغ اتومبیل برای روپیکون جیپی از لامپ های با دوام سیاه ABS و لنزهای PMMA دود ساخته شده باشد.

lamp این چراغ دم چراغ اتومبیل برای جیپ روبیکون جیپیاس پلاگین و بازی بسیار آسان است ، و نیازی به ایجاد تغییر نیست.

time زمان روشن یا خاموش سریع واکنش نشان می دهد و اثر اخطار قابل توجه قادر به افزایش ایمنی رانندگی است.

operation دمای کار از 40 تا 85 درجه سانتی گراد است.


MS-JL-TL01 Morsun Led


[contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]