2018 چراغ دم LED برای Jeep JL

نور چراغ جدید LED برای جیپ jl pmma چراغ لنز برای جیپ jl سیگنال چرخش منجر به ترمز معکوس

توضیحات

2018 چراغ دم LED برای Jeep JL

مدل شماره: MS-JL-TL01 رنگ: دود میزان ضد آب: IP67 EMC: داخلی

وات: 30W

نسخه: ایالات متحده / اتحادیه اروپا گارانتی: 12 ماه ولتاژ: 12 ولت
DRL wattage: / گواهینامه: SAE، DOT، E9 MOQ: 1 جعبه طول عمر: 50،000 پوند

مشخصات محصول

1. طول عمر این چراغ دم LED 2018 برای جیپ JL حداکثر 50،000 ساعت است.

2. منبع نور کامل LED نسبت به چراغ های دم اصلی روشن تر است ، که هم نمای خیره کننده ای دارد و هم نور برجسته ای به قسمت پشتی خودرو شما می بخشد.

3.A جایگزینی مناسب برای چراغ های دم اصلی جیپ JL ، که می تواند به عنوان چراغ سیگنال به نوبه خود ، چراغ ترمز و پشتیبان گیری از نور معکوس باشد.

محصول 4.Our ما به طور خاص برای استفاده در مدل های جیپ Wrangler JL طراحی شده است ، از جمله ورزش روباهار ساحارا ، سمت راننده و سمت مسافر گنجانده شده است.

توضیحات محصول

این چراغ دم LED LED 2018 برای جیپ JL با دود پوشانده شده است که می تواند در هر نوع اتومبیل متناسب باشد. علاوه بر این ، این مونتاژ دارای کلیه عملکردهایی است که لامپهای دم کارخانه انجام می دهند. برای جلوگیری از سوسو زدن مقاومت مقاومت از پیش نصب شده وجود دارد. علاوه بر این ، می توان آن را به لوازم جانبی و جایگزینی های بعد از بازار ارتقا داد. علاوه بر این ، ما قول می دهیم که همه مواد با عملکرد بالا از استانداردهای بین المللی عبور کرده اند.

به علاوه ، بدنه های سنگین از پلاستیک برتر تهیه شده تا از آب و هوای استثنایی و مقاومت در برابر ضربه اطمینان حاصل شود. و این برای سالهای آینده در خدمت مردم خواهد بود. اگر در مونتاژ خوب نیستید ، کالای ما انتخاب مناسبی است. نیازی به استفاده از براکت پلاستیکی از چراغ های اصلی دم نیست. فقط 10 دقیقه یا کمتر طول می کشد بدون حفاری مورد نیاز یا سیم کشی خارجی مورد نیاز.

和 办公室 1 Morsun Led

认证 Morsun Led

生产 流程 2 Morsun Led

[contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]