Morsun LED White Running Amber Turn Singal Light For Harley- Davidson Road Glide 2015+

زندگی با کیفیت بالا، مسکن آلومینیوم با کیفیت پایدار، عملکرد EMC ساخته شده در، ضد آب، ضد شوک و ضد گرد و غبار، از بین دادن حرارت کارآمد و بهره وری خنک کننده است.
هم وصل کردن و بازی H4 و H13 آداپتور شامل, معمولا در 15 دقیقه یا کمتر برای تکمیل نصب.
فورد F150 2015 سازگار با اتصالات

توضیحات

چراغ های نوبتی ما برایبرای هارلی جاده سر خوردن 2015+طراحی شده اند به ضد آب، ضد شوک و ضد گرد و غبار، از بین رفتن حرارت کارآمد و بهره وری خنک کننده، بیش از 50،000 ساعت از عمر خدمات.

مشخصات چراغ چراغ روشن برای جاده هارلی سر خوردن 2015+

مدل ام اس اس جی۱۵
برند مورسون
ماشین را برای هارلی جاده سر خوردن 2015+
قدرت ۳۰ وات
ولتاژ ۹-۳۲ ولت
قطر ۹۹ میلی متر
لومن 6000LM
مواد مسکن مسکن آلومینیومی Die-cast
رنگ مسکن سیاه
نرخ ضد آب آی پی۶۷
گواهی نامه آی پی۶۷
طول عمر بیش از 50,000hrs
گارانتی 12 ماه

عکس های بیشتر

تناسب

2015-2019 CVO جاده سرخوردن فوق العاده FLTRU SE

2015 جاده سرخوردن FLTRX

2015 جاده سر خوردن FLTRXS ویژه

2016 جاده سر خوردن فوق العاده FLTRU

2016 CVO جاده سر خوردن فوق العاده FLTRUSE

2016 جاده سرخوردن FLTRX

2016 جاده سرخوردن ویژه FLTRXS

2017 جاده سر خوردن فوق العاده FLTRU

2017 جاده سرخوردن FLTRX

2017 جاده سرخوردن ویژه FLTRXS

2018 جاده سر خوردن فوق العاده FLTRU

2018 جاده سرخوردن FLTRX

2018 جاده سرخوردن ویژه FLTRXS

2018 CVO جاده سرخوردن FLTRXSE

2019 جاده سر خوردن فوق العاده FLTRU

2019 جاده سرخوردن FLTRX

2019 جاده سرخوردن ویژه FLTRXS

2019 CVO جاده سرخوردن FLTRXSE

2020 جاده سرخوردن محدود FLTRK

2020 جاده سرخوردن FLTRX

2020 جاده سر خوردن FLTRXS ویژه

  مزایای استفاده از سیستم های روشنایی خودکار ما

  درخشش بالا

  راننده می تواند جاده رو به جلو را به وضوح ببینید زمانی که نور سفید روشن مسیر را در تاریکی روشن می کند، این می تواند به شما کمک کند تا ایمنی در جاده ها و تجربه رانندگی راحت تر را افزایش دهد. چراغ های جلو به رهبری ما ارائه حداکثر دید برای بهبود تجربه رانندگی و افزایش ایمنی و دید هر دو روز و شب.

  مواد با کیفیت بالا

  مسکن آلياژ آلومينيومی Die-cast، عملکرد تفرع حرارت بالا و کيفيت پايدار، عملکرد مهر و موم خوب به عنوان يک لاستيک کلفت از پلاگین کابل برق تشکیل شده بود. عمر طولانی خدمات و عملکرد خوب در ضد گرد و غبار ضد آب، اثبات مه، می تواند در محیط های بسیار خشن استفاده می شود.

  نصب آسان

  پلاگین و بازی ، H4 و H13 آداپتور شامل ، معمولا در 30 دقیقه یا کمتر برای تکمیل نصب و راه اندازی ارتقاء داده شده ، چراغ جلو ما یکپارچه bulit – در عملکرد EMC.

  استفاده های گسترده

  همه چراغ جلو ما را می توان نه تنها در انواع vehicals که با استفاده از چراغ جلو 7 اینچ استفاده می شود, چراغ جلو 9 اینچ, 4×6, 5×7 اینچ چراغ جلو, بلکه می تواند برای چراغ کار برای قایق استفاده می شود, تراکتور, کامیون ها و غیره.

  تضمین کیفیت

  رضایت شما بیشترین نگرانی ماست. ما همیشه بازرسی با کیفیت دو برابر قبل از حمل و نقل سیستم های روشنایی به مشتریان ما انجام دهد.

  عمر طولانی خدمات

  سیستم های روشنایی خودکار به رهبری ما دارای عملکرد عالی مانند ضد شوک، ضد باران، ضد مه، نرخ ضد آب IP67، از بین رفته گرما و غیره، بنابراین روشنایی رهبری ما را می توان تا زمانی که 50،000 ساعت استفاده می شود.

  فرایند تولید

  Morsun-Production-Process Morsun Led

  درباره مورسون

  About-Morsun Morsun Led

  مورسون تکنولوژی تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان چراغ جلو LED، چراغ های دم چراغ مه برای جیپ Wrangler، هارلی دیویدسون و بیشتر است. ما با استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2000 مطابقت داریم، بیشتر سیستم های روشنایی خودکار ما دارای گواهی CE، RoHS و TUV هستند. We have a powerful LED application product research & development team consisting of optical, electrical, thermal and structural experts.

  ما میلیون ها دلار در ساخت کارگاه تولید خودکار ضد استاتیک و ضد گرد و غبار سرمایه گذاری کرده اند. با طراحی دقیق نوری و حرارتی، ما در حال گرفتن موقعیت پیشرو در صنعت چراغ جلو رهبری، چراغ مه، چراغ دم، میله های نور offroad برای موتور سیکلت جیپ Wrangler و هارلی دیویدسون. ما یک تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و صادر کننده سیستم های روشنایی خودکار LED در این زمینه هستیم. کیفیت محصول، نوآوری، تکنولوژی و خدمات به مشتریان ما را به یکی از رهبران بلامنازع در سراسر جهان در زمینه روشنایی خودکار LED برای جیپ Wrangler ساخته شده است. با تحمل مفهوم “کیفیت اول، مشتری پارامونت، وفاداری و نوآوری” در ذهن ما، شرکت ما در سال های گذشته به پیشرفت های زیادی دست یافته است. مشتریان برای خرید محصولات استاندارد ما استقبال می شوند، یا درخواست های OEM را برای ما ارسال می کنند. شما تحت تاثیر کیفیت و خدمات ما قرار خواهد گرفت.

  [contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]