مورسون فوق العاده روشنایی 5×7 7×6 چراغ جلو LED برای چروکی XJ H4

4 حالت نور 78w 4000lm پرتو بالا، 54w 2800lm کم پرتو، سیگنال های کهربا به نوبه خود و DRL سفید، بهره وری نور بسیار روشن 6500K چراغ جلو رهبری.
زندگی با کیفیت بالا، مسکن آلومینیوم با کیفیت پایدار، عملکرد EMC ساخته شده در، ضد آب، ضد شوک و ضد گرد و غبار، از بین دادن حرارت کارآمد و بهره وری خنک کننده است.
هم وصل کردن و بازی H4 و H13 آداپتور شامل, معمولا در 30 دقیقه یا کمتر برای تکمیل نصب.
1- سازگار با جیپ چروکی xj، جیپ Wrangler YJ، GMC

توضیحات

مستطیل شکل ما 5×7 چراغ جلو برای جیپ XJ, Wrangler YJ روشن تر از هالوژن اصلی و چراغ جلو پنهان. این شامل پرتو کم بالا, سیگنال های کهربا به نوبه خود و DRL سفید, این حداکثر ایمنی در حالی که رانندگی در زمان روز و شب تاریک اطمینان حاصل شود و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول برای خرید لامپ های تابع های مختلف. لنز روشن با کیفیت بالا روشنایی را بهبود می بخشد و حفاظت از پرتوهای نور داخلی را کاملا فراهم می کند و به شما یک تجربه روشنایی رانندگی جدید می دهد. مستطیل ما 5×7 چراغ جلو به رهبری طراحی شده اند ضد آب, ضد شوک و ضد گرد و غبار, از بین رفتن گرما کارآمد و بهره وری خنک کننده, بیش از 50,000 ساعت از عمر خدمات.

مشخصات چراغ های جلو 5×7 Led

مدل ام اس اس۵۷۰۵
برند مورسون
ماشین را برای جیپ ایکس جی، Wrangler YJ
پرتو 2700LM
هاله هاله سفید، سیگنال نوبت کهربا
دمای رنگ 6500K
مواد مسکن مسکن آلومینیومی Die-cast
رنگ مسکن سیاه/کروم
لنز مواد کامپیوتر
نرخ ضد آب آی پی۶۷
گواهی نامه IP67, CE, RoHS, DOT, SAE
طول عمر بیش از 50,000hrs
گارانتی 12 ماه

عکس های بیشتر

K5992-1-3555-EDf9 Morsun Led

تناسب

۱۹۸۸ جیپ ورنگلر

۹۵ جیپ ورنگلر

جیپ ایکس جی ۱۹۸۷

۹۷ ایکس جی

99 xj

94 yj

2001 xj

۹۸ جیپ چروکی ایکس جی

۹۳ جیپ ایکس جی

۹۶ ایکس جی

۹۲ جیپ چروکی لاردو

۹۴ ای جی

۱۹۸۱ دوج

Chevy Exprés 2500

شورلت کی۳۰ CUCV ۱۹۸۶

جیپ چروکی ۱۹۹۷

جیپ چروکی ۱۹۹۹

۱۹۸۵ فورد ای۳۵۰

۱۹۹۵٫۵ تاکوما

وانت تویوتا ۱۹۸۹

وانت تویوتا ۱۹۹۲

مزایای استفاده از سیستم های روشنایی خودکار ما

درخشش بالا

راننده می تواند جاده رو به جلو را به وضوح ببینید زمانی که نور سفید روشن مسیر را در تاریکی روشن می کند، این می تواند به شما کمک کند تا ایمنی در جاده ها و تجربه رانندگی راحت تر را افزایش دهد. چراغ های جلو به رهبری ما ارائه حداکثر دید برای بهبود تجربه رانندگی و افزایش ایمنی و دید هر دو روز و شب.

مواد با کیفیت بالا

مسکن آلياژ آلومينيومی Die-cast، عملکرد تفرع حرارت بالا و کيفيت پايدار، عملکرد مهر و موم خوب به عنوان يک لاستيک کلفت از پلاگین کابل برق تشکیل شده بود. عمر طولانی خدمات و عملکرد خوب در ضد گرد و غبار ضد آب، اثبات مه، می تواند در محیط های بسیار خشن استفاده می شود.

نصب آسان

پلاگین و بازی ، H4 و H13 آداپتور شامل ، معمولا در 30 دقیقه یا کمتر برای تکمیل نصب و راه اندازی ارتقاء داده شده ، چراغ جلو ما یکپارچه bulit – در عملکرد EMC.

استفاده های گسترده

همه چراغ جلو ما را می توان نه تنها در انواع vehicals که با استفاده از چراغ جلو 7 اینچ استفاده می شود, چراغ جلو 9 اینچ, 4×6, 5×7 اینچ چراغ جلو, بلکه می تواند برای چراغ کار برای قایق استفاده می شود, تراکتور, کامیون ها و غیره.

تضمین کیفیت

رضایت شما بیشترین نگرانی ماست. ما همیشه بازرسی با کیفیت دو برابر قبل از حمل و نقل سیستم های روشنایی به مشتریان ما انجام دهد.

عمر طولانی خدمات

سیستم های روشنایی خودکار به رهبری ما دارای عملکرد عالی مانند ضد شوک، ضد باران، ضد مه، نرخ ضد آب IP67، از بین رفته گرما و غیره، بنابراین روشنایی رهبری ما را می توان تا زمانی که 50،000 ساعت استفاده می شود.

فرایند تولید

Morsun-Production-Process Morsun Led

درباره مورسون

About-Morsun Morsun Led

مورسون تکنولوژی تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان چراغ جلو LED، چراغ های دم چراغ مه برای جیپ Wrangler، هارلی دیویدسون و بیشتر است. ما با استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2000 مطابقت داریم، بیشتر سیستم های روشنایی خودکار ما دارای گواهی CE، RoHS و TUV هستند. We have a powerful LED application product research & development team consisting of optical, electrical, thermal and structural experts.

ما میلیون ها دلار در ساخت کارگاه تولید خودکار ضد استاتیک و ضد گرد و غبار سرمایه گذاری کرده اند. با طراحی دقیق نوری و حرارتی، ما در حال گرفتن موقعیت پیشرو در صنعت چراغ جلو رهبری، چراغ مه، چراغ دم، میله های نور offroad برای موتور سیکلت جیپ Wrangler و هارلی دیویدسون. ما یک تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و صادر کننده سیستم های روشنایی خودکار LED در این زمینه هستیم. کیفیت محصول، نوآوری، تکنولوژی و خدمات به مشتریان ما را به یکی از رهبران بلامنازع در سراسر جهان در زمینه روشنایی خودکار LED برای جیپ Wrangler ساخته شده است. با تحمل مفهوم “کیفیت اول، مشتری پارامونت، وفاداری و نوآوری” در ذهن ما، شرکت ما در سال های گذشته به پیشرفت های زیادی دست یافته است. مشتریان برای خرید محصولات استاندارد ما استقبال می شوند، یا درخواست های OEM را برای ما ارسال می کنند. شما تحت تاثیر کیفیت و خدمات ما قرار خواهد گرفت.

[contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]