لوازم جانبی موتور سیکلت براکت 7 اینچ چراغ جلو

ice Nice Experience mot موتورسیکلت قدیمی هارلی دیویدسون خود را با این طراحی جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل به روز کنید. به راننده كمك كنید تا دید بهتر و بازتاب های جاده ای داشته باشد. سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ، زیبایی شناسی و سلیقه فوق العاده خود را نشان دهید.
Material مواد با کیفیت بالا】 ساخته شده از مواد پلاستیکی با کیفیت بالا ، سبک ، فولاد بادوام و با کیفیت بالا ، ساتن سیاه. شامل سایه چراغهای جلو ، رینگ و حلقه نگهدارنده (به استثنای چراغهای جلو).
it تناسب】 متناسب با چراغهای جلو 7 اینچ Sportster XL883 XL1200 2004-2014 FXWG ، FXDWG و FXST است.
【عملکرد اصلی】 از لنزهای شیشه ای چراغ جلو در برابر صدمه و خراش محافظت کنید. با داشتن لامپ ، براکت و نور ، یک موتور سیکلت مناسب است. نصب آسان ، فقط باید بازی و درج کنید.
【توجه】 اندازه کالا را بررسی کنید تا مطمئن شوید متناسب با چراغ جلو است. و در صورت داشتن هرگونه سؤالی می توانید با وقت آزاد با ما تماس بگیرید.

توضیحات

موتورسیکلت قدیمی هارلی دیویدسون خود را با این طراحی جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل به روز کنید. درایور راهنما دیدگاه و بازتاب بهتری از جاده دریافت می کنند. سبک پرنعمت ، زیبایی شناسی و سلیقه شگفت انگیز خود را نشان دهید. ساخته شده از مواد آلومینیومی diecast با کیفیت بالا ، سبک و با دوام در استفاده است. از لنزهای جلوی چراغ جلو در برابر شکست و خراش محافظت کنید. همراه با مسکن و براکت ، کت و شلوار مناسب برای موتور سیکلت شما هارلی دیویدسون است. نصب آسان ، و آنچه شما باید انجام دهید این است که بازی و وصل کنید. مسکن چراغ جلوی LED 7 اینچی ، ساخته شده از فولاد با کیفیت بالا و با رنگ مشکی ساتن. شامل محفظه نور ، لبه و حلقه نگهدارنده (چراغ جلو شامل نمی شود). FXWG ، FXDWG و FXST را با چراغهای جلو 7 اینچ Sportster XL883 XL1200 2004- LED 2014 تنظیم می کند.

لوازم جانبی موتور سیکلت براکت 7 اینچ

شماره مدل MS-7HBB نام محصول

لوازم جانبی موتور سیکلت براکت 7 اینچ

رنگ سیاه / کروم طول عمر 30000 ساعت
مواد آلومینیوم Diecast نام تجاری مرسون
ضمانتنامه 12 ماه اندازه 7 اینچ

[contact-form-7 id="e1623b0" title="Contact form 1"]